Ekip Arkadaşları Arıyoruz!

Mevcut iş yükümüzü hafifletmek ve uzun süreli projelerimizde bizlere destek sunması adına yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu ilana yapılan başvurular aday veri tabanımıza kayıt edilmekte, uygun pozisyonlarda değerlendirmeye alınmaktadır.


LOKASYON: İstanbul / Çekmeköy

Gayrimenkul/ Emlak Sektörüne ilgi duyan, tercihen çalışma tecrübesi bulunan,özgüven ve vizyon sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı,prezantable, ikna kabiliyeti yüksek,elişime açık,bay/bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Başvur

LOKASYON: İstanbul/ Sultanbeyli

Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş,Organizasyon, planlama ve takip yeteneğine sahip.MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen,bay/bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Başvur

LOKASYON: İstanbul / Çekmeköy

Üniversitelerin Pazarlama, İletişim veya Reklam bölümlerinden mezun,dijital Pazarlama ve Sosyal Medya yönetiminde en az 2 yıl tecrübeli,Facebook Ads ve Google Adwords hesabı yönetmiş - Sosyal medya araçlarını (Twittter, Facebook, Google Plus, Instagram vb.) yönetebilecek düzeyde bilgili ve deneyimli,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim becerilerine sahip, çalıma arkadaşları arıyoruz.

Başvur