Neler Yapıyoruz ?

Çalıştığımız projelerde gayrimenkul alım-satım ve kiralama standartlarını çağdaş, etik ve üretken bir seviyeye eğitimli, başarılı ve profesyonel çalışanlarımızla yükseltmek ve layık oldukları profesyonel hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

CityLife Gayrimenkul ofisinin hizmet alanında ki farkını yaşamanız için ofislerimize ziyaretinizi bekliyoruz… Saygılarımızla..Hizmet Alanlarımız

PORTFÖY YÖNETİMİ

Çalıtığımız projelerde dairesi olan müşterilerimize kiralamadan satışa ihtiyaç duydukları her türlü danışmanlık ve portföy yönetim hizmetlerini sunmaktadır.

KONUT VE LÜKS KONUT

Gayrimenkul alım-satım kararı insan hayatındaki en önemli kararlardan biri... Bu gerçekten hareketle Citylife Gayrimenkul, bütçesi ne olursa olsun müşterilerinin tüm konut beklentilerine en kazançlı şekilde cevap verecek çözümler üretmektedir.

PROJE SATIŞ

Türkiye’nin her yerinde büyük ölçekli inşaat projeleri için ulusal ve uluslararası anlamda satış süreci yönetimi veya danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

VIP MÜŞTERİ

Daha önce bizim aracılığımızla dairesini satan-kiralayan ya da bizden daire almış-kiralamış özel müşterilerimize Yeni Kuraya çıkacak projelerden haberdar ediyor, portföyümüzde bulunan FIRSAT Sayılacak nitelikteki daireleri ilk onlara bildiriyoruz...

ANINDA ALIYORUZ !

Herhangi bir EMLAK KONUT GYO projesinde daireniz mi var ? Hiç zaman kaybetmeden satmak mı istiyorsunuz ? Bizimle temasa geçin gayrimenkulünüzü anında nakit olarak alalım.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Gelişmekte olan dönüşüm sürecinde Citylife Gayrimenkul gerek mülk sahiplerine, gerekse taahhüt firmalarına kat karşılığı satışlar konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir..

ARSA

Citylife Gayrimenkul Arsa üzerine şimdilik sadece İstanbul müşterilerinin farklı beklentilerini en doğru şekilde karşılayacak arazi alım, satım ve kiralama işlemlerine aracılık etmektedir.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Çalıştığımız projelerden birinde daireniz mi var? Bizimle iletişime geçin gayrimenkulünüzün en doğru fiyatını öğrenin

ve Farkımız...

Gayrimenkul sektöründe 6 yıllık tecrübeye sahibiz. alanında uzman gayrimenkul danışmanlarımızla onlarca projede yüzlerce Alım-Satım ve Kiralama hizmeti gerçekleştirdik.
Öyle bizim için Sattık gitti - Kiraya verdik bitti yok. İşleminizi yapan Danışmanımızı her zaman arayabilir, Danışmanlık alabilirsiniz
Değerine inandığımız her projeye en iyi şekilde çalışıyor. Porföylerimizi her bütçeye uygun olacak şekilde ayarlıyoruz.Sizler için en fazla alternatifi hazırlıyoruz. "Mutlaka Sizin İçinde bir seçeneğimiz olcaktır."

Neden Biz ?

Bizimle Çalıştığınız Zaman Bilgili ve tecrübeli bir Danışman, Sizin tarafınızda sizin adınıza pazarlık eden bir taraf, Alım sürecini kolaylaştıran sistemler zinciri ve güvenilir bir marka desteği bulursunuz...

Aradığınız evi bulmanıza yardımcı olmaya hazırız. Bu yüzden her bir müşterimiz ile kişisel olarak ilgileniriz. Sizi, tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı anlamak için zaman ayırır, önceliklerinize önem veririz.